Rudens - labākais laiks augsnes analīzēm!

Aicinām laicīgi pieteikties augsnes analīžu veikšanai rudens sezonā uzreiz pēc ražas novākšanas.

Lai nekavētu sēšanas darbus, aicinam laicīgi pieteikties augsnes analīžu pakalpojumam! Augsnes analīžu paraugus varam noņemt, ja lauki vēl nav nomēsloti ar fosforu, kāliju, kaļķi, kūtsmēsliem, vistu mēsliem vai digestātu u.c. mēslojumu. Sazinieties ar mums, lai nokaidrotu labāko laiku augsnes analīžu ņemšanai.

Ķīmisko analīžu standartpaketē ietilpst: augsnes reakcijas pH, makro (P, K, Mg) un mikro (B, Cu, Zn, Mn, Na) elementu noteikšana. Papildus iespējams noteikt citus interesējošos elementus.
Katrs paraugs tiek rūpīgi noņemts pēc GPS trajektorijām un sastāv no vidēji 17 dūrieniem zemē, kas nodrošina augstu rezultātu precizitāti! Ar īpašu tehniku spējam noņemt augsnes paraugus no 0 - 25 cm, un augiem ar padziļināto sakņu sistēmu - divos augsnes slāņos vienlaicīgi spējam noņemt no 0 cm līdz 30 cm un no 30 cm līdz 60 cm. 

Vēršam uzmanību, ka Ministru kabineta 2009. gada 15. septembra noteikumu Nr. 1056 “Lauksaimniecības produktu integrētās audzēšanas, uzglabāšanas un marķēšanas prasības un kontroles kārtība“ II nodaļā. Nodaļas 4.1 punkts nosaka nepieciešamību veikt augšņu agroķīmisko izpēti vai augsnes analīzes. 

  • līdz 2018. gada 31. decembrim – ne mazāk kā 45% apsaimniekotās platības;
  • līdz 2019. gada 31. decembrim – ne mazāk kā 60% apsaimniekotās platības;

Lai uzzinātu vairāk par augsnes analīžu paraugu ņemšanas procesu un cenām, zvani mūsu konsultantiem: 
Edvards Freimanis 26305153 
Ainārs Zeile 29177986 
vai raksti uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

 

porn porn

Kontakti

Birojs: Atmodas iela 19, Jelgava, LV-3007,Latvija

Tālr.:  26305153;   29177986
E-pasts: info@agtech.lv

Piesakies jaunumiem:

Pieteikties jaunumiem

(*)
Invalid Input

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Aizvērt", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika šeit.