Jauns ekrāns no Raven

Jaunums - traktora Ekrāns Raven CR12 

Raven Industries šī gada jūnijā prezentēja jaunu traktora datoru ar pilnu ISOBUS atbalstu. Modernais CR12 satur visas funkcijas, kas jau bija pieejamas mazākā CR7 datorā un piedāvā daudz padziļinātākas lauka apstrādes plānošanas iespējas, kas paaugstina darba efektivitāti. CR12 ir aprīkots ar kapacitīvu skārienjūtīgu 30.5 cm lielu displeju, tā korpus ir mitrumizturīgs un veidots no magnija sakausējuma.

CR12 tā pat kā CR7 darbojas ar CRX operētājsistēmu. Šī jaudīgā operētājsistēma piedāvā vieglu darba uzstādīšanu, mazāku pieskārienu skaitu  un lielāku efektivitāti. Vienkārša darba logu koncepcija, viegli pieejamie iestatījumi un ISO Universal Terminal un Task Controller iespējas padara šo traktora datoru par viegli pieslēdzamu un lietojamu. Tāpat kā CR7, CR12 ir savietojams ar Slingshot® failu pārsūtīšanu un tālvadības atbalstu, RS1 ™, Raven produktu kontroli un daudz ko citu.

CR12 piedāvā paplašinātas lauku plānošanas funkcijas, kas ļauj lietotājam definēt lauka robežas AB līnijas un lauka kontūrus. Pēc tam lietotājs var pielabot lauka ģeometriju, tostarp veidot lauka gala joslas, miglošanas aizsargjoslas, zaļināšanas zonas un tehnoloģiskās sliedes ar atšķirīgu darba platumu.

 

Eiropas tirdzniecības vadītājs Riks van Buggens paredz CR12 lielu noietu Eiropas tirgū: "Pilna lauka izveide, izmantojot lauka plānošanas funkciju, ietaupa laiku un palielina efektivitāti. Tas arī palīdz izvairīties no dārgām kļūdām un ir īpaši noderīgs un piemērots, gan graudaugu audzēšanai gan stādot kartupeļus, dārzeņus vai cukurbietes. "

Raven debitēja ar  CR12 un citiem jaunumiem un panākumiem jūnijā Starptautiskajā augstākā līmeņa sanāksmē Raven Europe galvenajā mītnē Middenmeer, NL.

Par Raven Industries, Inc
Raven Industries (NASDAQ: RAVN) ir veltīta novatorisku, vērtīgu produktu un risinājumu nodrošināšanai, kas risina lielas problēmas visā pasaulē. Raven ir līderis precīzā lauksaimniecībā, augstas izturības speciālajās plēvēs un videi draudzīgākajās tehnoloģijās. Kopš 1956.gada Raven ir izstrādājis, ražojis un piegādājis izcilus risinājumus, nopelnot kompānijai inovāciju, produktu kvalitāti, augsto veiktspēju un nepārspējamu servisu.

Lai iegūtu vairāk informācijas spiediet šeit Raven CR12 vai apmeklējiet vietni http://ravenind.com.

 

porn porn

Kontakti

Birojs: Atmodas iela 19, Jelgava, LV-3007,Latvija

Tālr.:  26305153;   29177986
E-pasts: info@agtech.lv

Piesakies jaunumiem:

Pieteikties jaunumiem

(*)
Invalid Input

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Aizvērt", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika šeit.