Augu slimību prognozēšana

iMetos DSS (lēmumu pieņemšanas atbalsta modeļi) palīdz pieņemt lēmumus par smidzināšanu reāllaika režīmā.

 

Kāpēc nepieciešams prognozēt slimības?

Klimats mainās, un lauksaimniekiem ir jāierobežo smidzināšanas daudzums ekonomisku un normatīvu apsvērumu dēļ. Dažas slimības ir grūti kontrolējamas, un fungicīdu izmantošanas laikam ir izšķiroša nozīme, lai kontrolētu slimības. Pessl Instruments palīdz augkopjiem visā pasaulē ievērot normatīvās prasības un iegūt veselīgu ražu. Visi Pessl Instruments slimību prognozēšanas modeļi ir balstīti uz jaunākajiem zinātnieku pētījumiem un izmērīti ar visprecīzākajiem pieejamajiem sensoriem.  30 gadu pieredze šajā nozarē ļauj savlaicīgi brīdināt zemniekus, kad ir vispiemērotākais laiks izmantot fungicīdus, kā arī kāds fungicīds attiecīgajā brīdī ir vispiemērotākais. Slimību trauksmes sistēma nosaka, vai faktiskie apstākļi var veicināt slimība uzliesmojumu. Šis agrīnais brīdinājums ļauj zemniekiem aizsargāt savus augus viskritiskākajos periodos, lai izvairītos no ražas zuduma. Zinot visu šo informāciju, zemnieks var noteikt, kādi pasākumi nepieciešami un kad tos veikt.

Šīs agrīnā brīdinājuma sistēmas rezultāts ir efektīvāka fungicīdu lietošana, parasti mazāka smidzināšana un maksimāls ražīgums un ražas kvalitāte. Pessl Instruments ir pašiem savi augu patologi, kas nepārtraukti pilnveido esošos modeļus un veido jaunus sadarbībā ar zinātņu ekspertiem no visas pasaules

 

Lai uzzinātu vairāk: sazinieties ar mums 

 

porn porn

Kontakti

Birojs: Atmodas iela 19, Jelgava, LV-3007,Latvija

Tālr.:  26305153;   29177986
E-pasts: info@agtech.lv

Piesakies jaunumiem:

Pieteikties jaunumiem

(*)
Invalid Input

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Aizvērt", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika šeit.