Laikapstākļu prognoze

Vēsturiskie laika apstākļu dati ir svarīgi, lai zinātu, kas ir noticis iepriekš. Nākotnes laika apstākļi - plānošanai un turpmākajām darbībām. iMeteo apvieno šos abus aspektus, piedāvājot vislabāko vēsturisko un nākotnes datu kombināciju gudrai lēmumu pieņemšanai.

 

 

iMeteo ir Meteoblue un Pessl Instruments kopprodukts, kas integrē izmērītos laikapstākļu datus un laika prognozi. Tas apvieno vēsturiskos temperatūras un nokrišņu datumus attiecīgajā vietā un sniedz septiņu dienu prognozi jūsu mājaslapā vai viedtālrunī, kad vien vēlaties to saņemt. Pēc tam, pēc pieprasījuma, šos datus iespējams papildus kombinēt ar smidzināšanas apstākļu, augšanas, apūdeņošanas un slimību prognožu modeļiem. Lai lietotu iMeteo, jums ir nepieciešama iMetos meteoroloģiskā stacija, kas mēra un saglabā temperatūras un nokrišņu datus un nosūta tos reāllaika režīmā, izmantojot GSM, uz www.fieldclimate.com tīmekļa vietni. Šajā platformā ar stundas intervālu tiek aprēķināti visi dati no meteoblue.com, ieskaitot laukam specifisku septiņu dienu prognozi, un ir pieejami reāllaika režīmā, kad vien to pieprasa lietotājs. Tiek izmantota jaunākā NMM (ciparu vidēja mēroga modeļa) laika prognozes tehnoloģija, kas 85% gadījumu sniedz par 2ºC augstāku precizitāti pirmo 24 stundu laikā. Pēc sistēmas lietošanas vienā vietā viena gada periodā tās precizitāte paaugstinās līdz vairāk nekā 90%, pateicoties papildu statistikas metodēm, piemēram, MOS (modeļa izvades statistika). Nokrišņu daudzuma prognoze pirmo 24 stundu laikā būtiski pārsniegs 85%, bet pēc pirmajām 1–2 stundām tā pārsniegs 90%.

Balstoties uz šiem datiem, mēs varam piedāvāt unikālu platformu visprecīzākajai ražas novākšanas, sējas, kultivēšanas, smidzināšanas un lauksaimniecības loģistikas plānošanai. Šos datus vēlāk iespējams izmantot tālākai apūdeņošanas vajadzību, kā arī slimību un kaitēkļu invāzijas riska analīzei un aprēķiniem.

Prognoze tiek atjaunināta ar stundas intervālu, kad klients ieiet fieldclimate.com vietnē ar savu lietotāja vārdu.

Lai uzzinātu vairāk: sazinieties ar mums 

 

porn porn

Kontakti

Birojs: Atmodas iela 19, Jelgava, LV-3007,Latvija

Tālr.:  26305153;   29177986
E-pasts: info@agtech.lv

Piesakies jaunumiem:

Pieteikties jaunumiem

(*)
Invalid Input

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Aizvērt", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika šeit.