Par mums

SIA AgTech:

Pasaules vadošās tehnoloģijas efektivitātes palielināšanai, kas balstītas uz ilggadēju praktisku pieredzi precīzajā lauksaimniecībā Latvijā kopš 2003. gada.

Izvēloties AgTech produktus un pakalpojumus tiek būtiski uzlabota lauksaimniecības uzņēmuma efektivitāte, samazinot ieguldāmos resurus un palielinot ražību.

Pakalpojums sniedzam visā Baltijā!

Mēs pārstāvam:


Mēs sadarbojamies ar:  SIA „AgTech” 2015.gada 25.maijā ir noslēdzis līgumu Nr.L-ĀTA-15-2851 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projekta SIA „AgTech” piedalīšanās starptautiskā izstādē "Ka pasesi... 2015" ar ekspozīciju “Augsnes analīzes lauksaimniekiem 2015" īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Savienības Reģionālās Attīstības fonds.

porn porn

Kontakti

Birojs: Atmodas iela 19, Jelgava, LV-3007,Latvija

Tālr.:  26305153;   29177986
E-pasts: info@agtech.lv

Piesakies jaunumiem:

Pieteikties jaunumiem

(*)
Invalid Input

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Aizvērt", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika šeit.