Precīzās lauksaimniecības izmantošana bioloģiskajās saimniecībās

Šobrīd ļoti aktuāli sabiedrībā ir uzturā lietot bioloģiski audzētus produktus, tāpēc arvien vairāk tiek attīstīta bioloģiskā saimniekošana.Lai ar to ilgtermiņā veiksmīgi varētu nodarboties lielākās platībās, sevišķi nozīmīga ir mehāniska nezāļu apkarošana, kur svarīgāko lomu spēlē precīzās lauksaimniecības tehnoloģiju izmantošana. 

Lasīt vairāk

Bezpilota lidaparāti jeb droni lauksaimniecībā

Bezpilota lidaparāts jeb drons ir ierīce, kas pēdējos gados kļuvusi par jauno tehnoloģiju uzlecošo zvaigzni. Ar dronu palīdzību uz zemi iespējams paskatīties no putna lidojuma augstuma. Droni strauji iekarojuši izklaides industriju un turpina paplašināt savas darbības jomas. Viena no tām - arī precīzā lauksaimniecība.

Lasīt vairāk

Ražas kartēšana un augsnes analīzes

Raugoties uz precīzo lauksaimniecību no mēslošanas viedokļa, lai pieņemtu pareizu lēmumu,  agronomam nepieciešams ņemt vērā dažādus aspektus. Būtiskākās lietas priekš mēslošanas ir ražas kartēšana un augsnes analīzes. 

Lasīt vairāk

Kā palielināt augsnes auglību un ražu

Lai veiksmīgi apmierinātu vajadzību pēc pārtikas nodrošinājuma, šodienas lauksaimnieka ikdienā ienāk aizvien vairāk moderno tehnoloģiju un iekārtu un, lai tās apkalpotu, nepieciešams vairāk zināšanu.

Lasīt vairāk

  • 1
  • 2
porn porn

Kontakti

Birojs: Atmodas iela 19, Jelgava, LV-3007,Latvija

Tālr.:  26305153;   29177986
E-pasts: info@agtech.lv

Piesakies jaunumiem:

Pieteikties jaunumiem

(*)
Invalid Input

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Aizvērt", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika šeit.